На Тернопільщині почали ремонтувати дороги

Особливо небезпечні і зруйновані ділянки автодоріг Борщівського району внесені в план ремонту на цей рік.

На підставі особистого звернення народного депутата України з Партії «Солідарність –  Блок Петра Порошенка» Олега Барни та голови райдержадміністрації Людмили Юзьків до начальника служби автомобільних доріг в Тернопільській області, найближчим часом розпочнуть лагодити ці автошляхи.

«Україна знаходиться у дуже скрутному фінансовому стані, йде війна, а тому, «вибиті з боєм» на округ кошти, де я обраний депутатом, повинні бути використані якомога раціональніше і особливо для ремонту найбільш запущених ділянок» – сказав Олег Барна.

SDC10873

Помічники народного депутата побували на місцях ремонту траси Тернопіль-Жванець в селах Урожайне, Дзвинячка та Вигода Борщівського району. Ділянку дороги між населеними пунктами Озеряни-Борщів-Мельниця-Подільська вже відремонтовано. Бригади філії «Борщів райавтодор» на даний час працюють використовуючи сучасний асфальт, якого вже використано 600 тонн.

Заплановано до кінця місяця поточного року завершити ремонт всієї траси і вийти на межу області. За дотриманням технологічних вимог спостерігає головний інженер філії «Борщів райавтодор» Володимир Воробець. Також до кінця 2015 року заплановано відремонтувати автодорогу в напрямку Глибочок – Більче-Золоте.